جعبه های گل – خانه خود را با لمس طبیعت تنظیم کنید

0 Comments

پیشرفت مداوم در فن آوری ، مزایای فوق العاده و روندهای ارزشمندی را در زمینه های بهسازی خانه و باغبانی به ارمغان آورده است. طیف وسیعی از روش ها برای ارائه بهترین چیدمان های داخلی و خارجی خانه های ما معرفی شده اند. یکی از روشهای خارق العاده استفاده از ظروف در ایجاد باغ یا پرورش گلهای زیبا و پر زرق و برق و گیاهان زینتی است. یکی از استراتژی های باغبانی کانتینر که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از جعبه های گل در ایجاد جلوه ای سبز به خانه های ما است. این جعبه های کانتینر را می توان خریداری کرد و یا می توان آنها را ساخت و سفارشی کرد. برای تهیه جعبه گلی که جلوه ای خیره کننده از خود نشان دهد ، باید گیاهان یا گل های زینتی متناسب با موضوع گلدان خود را در نظر بگیرید. این کار بیش از رنگارنگ و جذاب بودن گلها به طول خواهد انجامید ، اما اینکه آنها به چه شکلی رشد می کنند تا فضای باغ ظرف را به حداکثر برسانند.

جعبه های گل می توانند به همان تعداد طرح و طرح داشته باشند ، اما اگر گلها زیاد باشند و بیشتر طرح جعبه را بپوشانند ، کاملاً زیبا به نظر می رسند. اگر تصمیم دارید به جای آن یک جعبه طراح داشته باشید ، پیرایش گیاه گلدار یا تصمیم گیری در مورد واحدی که شکوفه پر از آب نداشته باشد می تواند یک گزینه عالی باشد.

یکی دیگر از ایده های خارق العاده باغبانی که می کراسولا  تواند زیبایی طبیعت را در خانه های ما برجسته کند ، استفاده از جعبه های گیاهان است. آنها دارای ویژگی ها و طرح های مختلفی هستند و شامل گلدان های تزئینی تجاری هستند. کارخانه های تجاری به ویژه در اندازه های بزرگ طراحی و ایجاد شده اند تا ظاهر موسسات تجاری یا ساختمان ها را جلوه دهند. آنها اغلب در امتداد لابی ها و پاسیوها قرار می گیرند. از طرف دیگر گیاهان صنعتی در رستوران ها ، هتل ها و مراکز تجاری به نمایش در می آیند تا یک محیط طبیعی آرام و با طراوت را توصیف کنند. انواع ظروف گلدان یا جعبه های گلدان شامل ظروف چوبی ، پی وی سی ، فایبرگلاس و گلدان های روشن است.

سبدهای آویز یکی دیگر از ایده های جالب برای تحقق یک باغ زیبا در فضای بسیار محدود است. این ظروف باغ به طور معمول ساده هستند و انتخاب گیاه گل دهنده که به درستی با آن مطابقت داشته باشد ، از نظر ماست. گیاهان گلدار مانند Kalanchoe ، Sunsatias و Supertunias از جمله گیاهانی هستند كه معمولاً برای آویز سبد بجای جعبه گل استفاده می شوند تا زیبایی طبیعی خانه های ما را برجسته كند.